Czym się zajmujemy

游戏电竞直播ios下载官方

Każdy łańcuch dostaw jest wyjątkowy i pełen niewykorzystanego potencjału.

Rozwiązania dotyczące zarządzania łańcuchem dostaw, które dla Ciebie tworzymy, są ściśle dostosowane do wyzwań i kompleksowości Twojej firmy. Wykorzystujemy szeroki zakres możliwości, w tym wiedzę z zakresu e-commerce, logistykę zwrotów i wsparcie produkcyjne, aby sprostać wszystkim potrzebom logistycznym, od magazynowania po dystrybucję. Nasz cel jest prosty: pomóc Twojej firmie dostosować się i rozwijać, dzięki wykorzystaniu bardziej inteligentnego łańcucha dostaw.

Wsparcie posprzedażne

Duże doświadczenie w logistyce usług posprzedażnych z wykorzystaniem skali i technologii dla utrzymania optymalnego poziomu usług i zapasów, wydłużenia czasu gotowości do pracy i zapewnienia lojalności klientów.
Zobacz więcej

e-commerce

Bogate doświadczenie w zakresie e-commerce buduje lojalność firm i producentów prowadzących sprzedaż bezpośrednio do konsumentów, spełniając ich oczekiwania.
Zobacz więcej

Logistyka realizacji dostaw

Spektakularne efekty osiągane przy nadzorze jednego punktu kontaktowego, który obsługuje również klientówo zakresie zarządzania zewnętrznymi dostawcami usług.
Zobacz więcej

Sieć dystrybucji bezpośredniej GXO

Elastyczna opcja dystrybucji obejmująca swoim zasięgiem całą Amerykę Północną, zapewniająca elastyczność w zakresie przesyłek krajowych, najnowocześniejsze zasoby i szybką realizację przy równoczesnym obniżeniu kosztów.
Zobacz więcej

Wsparcie produkcji

Kompleksowe zarządzanie logistyką przychodzącą, w tym optymalizacja przepływów, obsługa podzespołów i regulacja zapasów za pomocą modeli zarządzanych przez dostawcę.
Zobacz więcej

Magazynowanie

Rozwiązania magazynowe o zmiennym koszcie, zarządzane przez doświadczonych operatorów na potrzeby przechowywania krótko- lub długoterminowego, z sezonową elastycznością i widocznością w czasie rzeczywistym.
Zobacz więcej

Logistyka zwrotów

Kompleksowa logistyka zwrotów, ze sprawdzonymi procesami poprawy obsługi na rynku końcowym, zwiększenia retencji klientów i maksymalizacji wartości zwracanych towarów.
Zobacz więcej

Optymalizacja łańcucha dostaw

Analitycy badający wzorce zapasów i opracowujący strategie dotyczące szybkości wprowadzania produktów na rynek oraz zarządzania wielokanałowego przy użyciu naszej wielofunkcyjnej platformy technologicznej.
Zobacz więcej

Usługi wartości dodanej

Pakowanie, co-packing, kompletowanie, łączenie, realizacja zabezpieczeń, pakowanie prezentów, pakowanie i etykietowanie niestandardowe, zgodność z wymogami sprzedaży detalicznej, dostosowywanie zamówień i ekspozycja produktów.
Zobacz więcej

Otrzymuj informacje o
nowościach w logistyce


    Ta strona internetowa jest chroniona za pomocą technologii reCAPTCHA, zgodnie z Polityką prywatności GXO* oraz warunkami korzystania z usług Google.

    Back-to-top
    斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞