Obsługiwane branże

游戏电竞手机APP下载平台

Wysokowydajne rozwiązania logistyczne kluczowe dla lotnictwa, administracji i obronności

GXO jest wiodącym w branży innowatorem w dziedzinie logistyki globalnej dla przemysłu lotniczego. Niezależnie od tego, czy potrzebne jest zewnętrzne wsparcie w zakresie utrzymania floty pojazdów, wprowadzenia nowych samolotów czy procesów produkcji Lean, zapewnia wyjątkową wydajność. Rozwiązania logistyczne dla przemysłu lotniczego są ściśle dostosowane do wymagań branży poprzez zarządzanie dystrybucją dla maksymalizacji czasu pracy. Łańcuch dostaw wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania, zapewniane w ramach działań certyfikowanych zgodnie ze standardami jakości AS 9100 i 9120.

Możliwości zapewniające wartość dodaną:

 • Analityka biznesowa i integracja z systemami produkcyjnymi
 • Produkcja kontraktowa
 • Zarządzanie dostawami, w tym obsługa naziemna samolotów 
 • Planowanie zapotrzebowania
 • Cyfrowe śledzenie jednostek logistycznych podczas przechowywania i realizacji
 • Odbiór zapasów przychodzących, usuwanie odpadów, kontrola i testy
 • Kompletacja, pakowanie specjalistyczne, dostawa do punktu wykorzystania i zarządzanie pojemnikami
 • Optymalizacja sieci, w tym globalne zarządzanie częściami zamiennymi
 • Logistyka zwrotów, wraz z remontami i naprawami zwrotów
 • Specjalistyczna segregacja i bezpieczne przechowywanie zapasów
 • Programy magazynowe zarządzane przez dostawcę

Logistyka dla administracji

GXO posiada udokumentowaną doświadczenie w zakresie skutecznej obsługi administracji rządowej. Nasze procesy logistyczne nieustająco zapewniają niezawodne rozwiązania spełniające jednocześnie ściśle regulowane standardy. Dostosujemy nasze usługi do potrzeb klientów poprzez integrację zasobów technologicznych z wyspecjalizowanymi, istniejącymi platformami zapewniając pełną widoczność. Dodatkowo klientom rządowym oferujemy zarządzanie transportem, wycofaniami i przeładunkiem, pełniąc usługi wiodącego dostawcy usług logistycznych i zapewniając inne rodzaje wsparcia w zakresie krytycznego łańcucha dostaw.

Logistyka dla branży obronnej

GXO jest zaufanym partnerem logistycznym instytucji i agencji rządowych, w tym także wojskowych. Na terenie USA dysponujemy centrami logistycznymi z zezwoleniami rządowymi wydanymi przez amerykańską Agencję Logistyki Obronnej i Agencję Audytu Kontraktów Obronnych, które zapewniają pełną zgodność w zakresie odbioru zapasów, przechowywania i wysyłki mienia państwowego. Nasze systemy śledzenia sprzętu wojskowego USA zostały wdrożone na całym świecie. Dodatkowo zapewniamy także interfejsy Agencji Zarządzania Kontraktami dla Wielkoobszarowego Przepływu Pracy i Obrony, system pakowania i etykietowania MIL-STD, przechowywanie towarów trwałych oraz systematyczną segregację zapasów dla poszczególnych właścicieli i zarządców mienia państwowego.

Studium przypadku

Bogate doświadczenie w zakresie globalnej obsługi logistyki przemysłu lotniczego i kosmicznego

Sytuacja wyjściowa

Dwadzieścia lat temu GXO rozpoczęło zarządzanie dystrybucją części zamiennych dla dwóch amerykańskich programów obronnych. Jeden z wiodących producentów w przemyśle lotniczym i kosmonautyczny, który wcześniej prowadził dystrybucję we własnym zakresie, wybrał do współpracy naszą firmę. Do 2018 roku współpraca ta rozwinęła się w znaczącym stopniu i obecnie obejmuje zarządzanie ponad 50 programami realizowanymi w pięciu centrach dystrybucyjnych o łącznej powierzchni 51 000 m2. Dostrzegliśmy możliwość uproszczenia działalności i zapewnienia większej wydajności dla naszego klienta. 

Rozwiązanie

Zaprojektowaliśmy rozwiązanie obejmujące dwie lokalizacje, łącząc w ten sposób dotychczasową działalność w nowym, klimatyzowanym magazynie o powierzchni 63 000 m2 oraz istniejącym, w pełni zautomatyzowanym magazynie, którego powierzchnia wynosiła 13 000 m2. Umożliwiło to naszej firmie zapewnienie spójnego zarządzania wszystkimi zapasami części w ramach pojedynczego systemu technologicznego i usprawnienie procesów przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakości.

Nasz zespół wdrożeniowy złożony z ekspertów z poszczególnych obszarów zapewnił utrzymanie ciągłości realizacji każdego z programów w okresie przejściowym. Zsynchronizowaliśmy również nasz system zarządzania zamówieniami z systemami biznesowymi klienta, aby zapewnić pełną niezawodność i usunęliśmy nadmiar materiałów opakowaniowych z zapasów w celu podniesienia wydajności magazynowania.

Wyniki

 • Większa produktywność, zarządzanie zapasami, bezpieczeństwo i elastyczność, z płynną adaptacją w odniesieniu do zmian ilościowych oraz integracją nowych programów
 • Zwiększenie zdolności do ponad 255 500 miejsc magazynowych w dwóch lokalizacjach
 • Wdrożenie zaawansowanych przenośników sortujących o łącznej długości 730 m
 • Zintegrowana technologia Cubiscan do ważenia i pomiaru jednostek magazynowych SKU
 • Zoptymalizowana powierzchnia obiektu, obejmująca 2800 m2 powierzchni biurowej i bezpieczne pomieszczenia o powierzchni 230 m2 z możliwością podjazdu

Otrzymuj informacje o
nowościach w logistyce


  Ta strona internetowa jest chroniona za pomocą technologii reCAPTCHA, zgodnie z Polityką prywatności GXO* oraz warunkami korzystania z usług Google.

  Back-to-top
  斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞