Obsługiwane branże

游戏电竞直播最新平台

Dostarczanie produktów do sklepów i bezpośrednio do klienta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zapewnienia przestrzegania krytycznych przepisów dotyczących zarządzania produktami spożywczymi i napojami w naszych magazynach z kontrolowaną temperaturą. Nasza technologia zapewnia nam najnowocześniejsze rozwiązania, pełną widoczność i szczegółową kontrolę, z możliwością śledzenia produktów, zarządzania zapasami, realizacji zamówień, obsługi wycofania produktów z rynku, a także śledzenia kodów, łączenia, pakowania i wsparcia produkcji. Dowiedz się, dlaczego GXO jest jedną z czołowych firm logistycznych zajmujących się logistyką produktów spożywczych i napojów.

Specjalizacje:

 • Produkty mrożone, chłodzone i suche 
 • Piwa, wina i alkohole wysokoprocentowe
 • Napoje bezalkoholowe
 • Produkcja żywności
 • Handel detaliczny, gastronomia oraz HoReCa

Studium przypadku

Międzynarodowa sieć dystrybucji produktów spożywczych

Sytuacja wyjściowa

Duża sieć spożywczych sklepów detalicznych, posiadające ponad 1400 sklepów w 57 krajach, poszukiwała strategicznego partnera w zakresie łańcucha dostaw, który mógłby zapewnić jej obsługę na tak dużą skalę przy równoczesnym ograniczeniu kosztów. GXO zostało wybrana ze względu na swoje udokumentowane doświadczenie w zakresie ciągłego doskonalenia działalności na rynkach międzynarodowych. W ramach współpracy z tym klientem zaprojektowaliśmy elastyczną sieć dystrybucji, która umożliwiła obniżenie kosztów i poprawę dostępności zapasów w sklepach, z możliwością dostosowania do dalszego wzrostu działalności.

Rozwiązanie

GXO zaprojektowało i zarządza najnowocześniejszym, w pełni zautomatyzowanym centrum logistycznym o powierzchni 46 000 m2, zapewniającym możliwość przetwarzania ponad trzech milionów artykułów tygodniowo. Każdy etap – od przyjęcia towaru i magazynowania po kompletację i przygotowanie wysyłki jest wykonywany z wykorzystaniem automatyzacji.

Wyniki

 • Sukces początkowej sieci GXO doprowadził do dodania dwóch krajowych centrów dystrybucji oraz centrum regionalnego, które obsługuje bezpośrednio 270 sklepów w Wielkiej Brytanii.
 • Klient współpracuje z GXO od ponad 30 lat, przekonany o naszej zdolności do ciągłego tworzenia nowej wartości w ramach działalności operacyjnej.

Otrzymuj informacje o
nowościach w logistyce


  Ta strona internetowa jest chroniona za pomocą technologii reCAPTCHA, zgodnie z Polityką prywatności GXO* oraz warunkami korzystania z usług Google.

  Back-to-top
  斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞