Obsługiwane branże

游戏电竞排名

Public Sector 游戏电竞

Wysoka niezawodność i reaktywność na co dzień oraz w sytuacjach awaryjnych

GXO zapewnia elastyczną, kompleksową obsługę logistyczną sektora publicznego dla różnorodnych instytucji na poziomie krajowym, regionalnym i lokalnym. Nasze zespoły mają doświadczenie w pracy z agencjami transportowymi, urzędami kontroli granicznej, zleceniodawcami w obszarze służby zdrowia i urzędnikami państwowymi na każdym szczeblu. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnej widoczności i możliwości kontroli. W naszej działalności magazynowej wykorzystujemy najnowsze technologie, co zapewnia wydajną obsługę w każdym przypadku: od czynności rutynowych i raportowania po planowanie harmonogramów realizacji i reagowanie w sytuacjach awaryjnych.

Usługi zapewniające wartość dodaną w logistyce dla sektora publicznego:

 • Scentralizowane operacje magazynowe dla optymalnej szybkości działania
 • Planowanie i wsparcie w sytuacjach awaryjnych
 • Zarządzanie i magazynowanie wyposażenia, pojazdów i towarów

Specjalizacje logistyczne dla sektora publicznego:

 • Obronność 
 • Zarządzanie kryzysowe 
 • Autostrady i inna infrastruktura transportowa

Studium przypadku

Zarządzenie kryzysowe w Nowym Jorku

Sytuacja wyjściowa

Nowojorska agencja zarządzania kryzysowego (NYCEM) jest odpowiedzialna za nadzorowanie miejskich środków gotowości na wypadek sytuacji awaryjnych. Agencja utrzymuje największe w USA zapasy materiałów przeznaczonych na potrzeby pomocy w nagłych wypadkach, obejmujące ponad milion litrów wody oraz setki tysięcy posiłków gotowych do spożycia i środków opieki masowej. W 2007 roku agencja NYCEM zawarła z naszą firmę umowę dotyczącą zarządzania programami wsparcia schronów logistycznych i punktów dystrybucji towarów. W 2017 roku agencja odnowiła naszą wieloletnią umowę partnerską, dodatkowo rozszerzając jej zakres o szeroką dystrybucję żywności i pozostałe usługi logistyczne.

Rozwiązanie

Jednym z zadań GXO w ramach współpracy z NYCEM jest wysyłanie towarów do około 100 schronów w pięciu dzielnicach miasta, gdy niekorzystne warunki pogodowe lub inne niebezpieczne zdarzenia zakłócają realizację dostaw. Po wydaniu zlecenia mobilizacji wsparcia logistycznego nasza firma w ciągu 24 godziny wdraża odpowiednie zasoby logistyczne i dystrybucyjne, planuje kolejne etapy wysyłek i rozpoczyna zarządzania uzupełnianiem zapasów.

W 2020 roku, w chwili pojawienia się pandemii COVID-19, zapewniliśmy sprawne działanie, aktywując we współpracy z NYCEM nasz program zarządzania zagrożeniami, aby wspierać pracowników pierwszej linii. Nasze zespoły specjalistów służyły agencji NYCEM pomocą w dziedzinie logistyki przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Usługi o znaczeniu krytycznym obejmowały dystrybucję na dużą skalę wyposażenia medycznego i łóżeczek dziecięcych do Centrum Kongresowego Javits, które funkcjonowało jako awaryjne centrum szpitalne.

Wyniki

 • Wykorzystanie zasobów w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych w celu zaspokojenia potrzeb agencji NYCEM w okresie pandemii
 • Zarządzanie kompleksowymi działaniami logistycznymi w kontekście rozszerzonej reakcji w sytuacji kryzysowej
 • Rozmieszczenie tymczasowych magazynów i punktów dystrybucji towarów w całym mieście
 • Wykorzystanie przyczep do przenośnego przechowywania towarów w kontrolowanej temperaturze i składowania suchego
 • Bezpieczne ponowne otwarcie niewykorzystywanego magazynu dla umożliwienia jego natychmiastowego użycia 
 • Przygotowywanie specjalistycznych zestawów i świadczenie innych usług wartości dodanej związanych z pandemią.

Otrzymuj informacje o
nowościach w logistyce


  Ta strona internetowa jest chroniona za pomocą technologii reCAPTCHA, zgodnie z Polityką prywatności GXO* oraz warunkami korzystania z usług Google.

  Back-to-top
  斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞