Technologia, którą tworzymy

游戏电竞下注手机版

Widzimy nieskończone możliwości rozwoju technologii logistycznej poprzez innowacje.

Skupiamy się na procesach opartych na danych, inteligentnej automatyzacji i uczeniu maszynowym, czyli na technologiach, które zapewniają bardziej inteligentne i elastyczne łańcuchy dostaw i pomagają naszym klientom w realizacji ich celów.

Technologia, którą dostarczamy zapewnia innowacje w logistyce. Automatyzacja zapewnia nam możliwość dostosowywania naszej działalności do potrzeb i wykorzystywania naszych zasobów tam, gdzie przynoszą one największe korzyści. Dane dostępne w czasie rzeczywistym usprawniają magazynowanie i obniżają koszty. Wykorzystanie robotów wspiera pracowników w procesie kompletacji i pakowania. Szczególnie sprzedaż e-commerce wymaga optymalnego połączenia wykorzystania zasobów ludzkich i technologicznych, aby sprostać szybkiemu wzrostowi, sezonowym szczytom i zmianom dotyczącym sprzedaży internetowej.

Wykorzystanie przełomowych innowacje jest cechą charakterystyczną technologii logistycznej GXO. Tworzymy łańcuchy dostaw, które przekształcają logistykę dziś i antycypują przyszłość.

Zaawansowana automatyzacja

Rozwiązania GXO w dziedzinie zaawansowanej automatyzacji wykorzystują niezawodne technologie i nowe zastosowania, aby zapewnić klientom niezmiennie wysoką wydajność, która może sprostać rozwojowi ich działalności. Inteligentna automatyzacja wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, a jej sterowanie jest zapewnione w naszych magazynach nawet, jeśli wymaga to wykonania skomplikowanych instalacji firm zewnętrznych.
Zobacz więcej

Zautomatyzowane sortowanie

Nasze zautomatyzowane systemy są wysoce wydajne i dostosowują się do zmieniających się poziomów zapotrzebowania, zarządzając sortowaniem z całkowicie przewidywanymi wynikami i pełną odpowiedzialnością.
Zobacz więcej

Cyfrowe magazyny i centra innowacji technologicznych

Nasze cyfrowe centra dystrybucji odgrywają kluczową rolę dla naszych klientów, zapewniając nam możliwość stosowania nowych technologii, które mogą przynieść szerokie korzyści dla całej naszej sieci.
Zobacz więcej

Inteligentna robotyka

Wdrażamy rozwiązania w dziedzinie robotyki, aby wspierać naszych pracowników w wykonywaniu ich pracy oraz zwiększać bezpieczeństwo, szybkość, precyzję i wydajność naszych działań.
Zobacz więcej

Technologie wizyjne

Używamy bezdotykowej technologii wizyjnej, aby zwiększyć szybkość i dokładność naszych rozwiązań, począwszy od połączonych z siecią urządzeń mobilnych, aż po urządzenia stacjonarne.
Zobacz więcej

Otrzymuj informacje o
nowościach w logistyce


    Ta strona internetowa jest chroniona za pomocą technologii reCAPTCHA, zgodnie z Polityką prywatności GXO* oraz warunkami korzystania z usług Google.

    Back-to-top
    斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞