Technologia, którą tworzymy

游戏电竞赛事数据

Większa niezawodność i krótsze cykle

Rozległa wiedza GXO w zakresie zautomatyzowanych systemów przenośników i sortowania stanowi dużą zaletę dla detalistów, firm prowadzących działalność e-commerce oraz klientów obsługujących wiele rynków. Zautomatyzowane systemy przenośników i sortowania, w tym systemy przenośników liniowych i recyrkulacyjnych, replikują procesy z niezawodną szybkością i dokładnością w różnych miejscach na świecie. Nasi operatorzy wykorzystują inteligentne rozwiązania analityczne do zarządzania zasobami ludzkimi i technologicznymi na optymalnym poziomie, spełniając oczekiwania dotyczące krótkich terminów realizacji, precyzyjnej realizacji zamówień, personalizacji i łatwych zwrotów. Wszystkie te możliwości zapewniają przewidywalność krytyczną w operacjach łańcucha dostaw dla naszych partnerów oraz ich klientów, nawet w okresach szczytowego zapotrzebowania.

Studium przypadku

Zapewnienie szybkiej realizacji dla francuskiej firmy e-commerce

Sytuacja wyjściowa

W 2016 roku francuska firma e-commerce specjalizująca się w sprzedaży obuwia i akcesoriów zwróciła się do GXO z zapytaniem dotyczącym realizacji strategii dla nowego, ultranowoczesnego europejskiego centrum logistycznego. Zaprojektowaliśmy obiekt zlokalizowany w pobliżu Paryża w sposób spełniający wszystkie wymagania klienta dotyczące kompleksowej automatyzacji.

Rozwiązanie

GXO stworzyła rozwiązanie dla obiektu o powierzchni ponad 20 000 m2, aby pomieścić dodatkowe wyposażenie i stacje robocze wraz ze wzrostem ilości obsługiwanych produktów, a także duże studio przeznaczone do ich fotografowania. Zainwestowaliśmy w technologię miniobciążeń, aby zapewnić jak najbardziej efektywny dostęp do około 2,6 miliona produktów przechowywanych na miejscu. Zapasy są kompletowane za pomocą ruchomego masztu montowanego na szynie, który dostarcza produkty do wyznaczonych stacji pakowania. Klienci otrzymują swoje zakupy w łatwych do otwarcia pudełkach, produkowanych dzięki zastosowaniu rozwiązania technicznego opracowanego przez GXO; w razie potrzeby, podczas kompletacji dodawane jest także spersonalizowane opakowanie prezentowe.

Wyniki

  • Dostępność zapasów, terminy dostaw i jakość usług ściśle dostosowane do oczekiwań klientów, z zamówieniami gotowymi do wysyłki średnio w mniej niż 30 minut
  • Logistyka zwrotów obejmująca europejskie rynki klienta jest obsługiwana w tym samym obiekcie, przy czym zwrot towarów stanowi około jednej trzeciej przepływów przychodzących

Otrzymuj informacje o
nowościach w logistyce


    Ta strona internetowa jest chroniona za pomocą technologii reCAPTCHA, zgodnie z Polityką prywatności GXO* oraz warunkami korzystania z usług Google.

    Back-to-top
    斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞