O nas

游戏电竞网站app下载

About us 游戏电竞 1024x569 1

GXO jest światowym liderem w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań logistycznych dla największych korporacji i marek obecnych na rynku.

Naszym najważniejszym celem jest tworzenie nowych, przełomowych rozwiązań dla najlepszych firm na świecie

Celem naszej działalności biznesowej jest zapewnienie przepływu towarów w ramach efektywnych i niezawodnych łańcuchów dostaw. Procesy logistyczne pozwalają tworzyć coraz szybsze, bardziej zwinne i inteligentne łańcuchy dostaw. Rozmawiamy z naszymi klientami, aby poznać ich najbardziej skomplikowane wymagania i największe wyzwania. Nasze procesy logistyczne pozwalają tworzyć coraz szybsze, bardziej zwinne i inteligentne łańcuchy dostaw, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów.

Nasze wieloletnie doświadczenie w sektorach B2B i B2C oraz znaczące inwestycje w innowacje zapewniają naszej firmie silną pozycję, umożliwiającą skuteczne wykorzystanie nowych rozwiązań, które pojawiają się w branży logistycznej. Obejmują one zarówno zaawansowaną automatyzacją, nieustający rozwój e-commerce, a także coraz częstszy trend outsourcingu obsługi łańcucha dostaw. Wszystkie te element stanowią kluczowe kompetencje GXO, dzięki którym zapewniamy naszym klientom sukces.

Pełen potencjał w logistyce.

Skala naszej działalności:

~900

Centrów logistycznych

~120 tys.

Pracowników

28

Krajów

~ 18,5 mln

m2 powierzchni magazynowych

1/4

firm z listy Fortune 100 to nasi klienci

$7.9 mld

przychodu w 2021 roku

Kim jesteśmy

Poznaj nasz zespół

Brad Jacobs Chairman 游戏电竞

Prezes Zarządu

Brad Jacobs

Malcolm Wilson CEO 游戏电竞 1

Dyrektor Generalny

Malcolm Wilson

Richard Cawston President Europe 游戏电竞 1

Prezes, Europa

Richard Cawston

EP About Us final

Prezes, Ameryka Płn, Ameryka Płd oraz Azja i Pacyfik

Eduardo Pelleissone

Values About Us 游戏电竞

  Nasze wartości

Kierujemy się naszymi wartościami

Nasza kultura jest kluczem do sukcesu – zarówno naszej firmy, jak i naszych klientów. Zdefiniowaliśmy wartości, które pomagają nam w pełni wykorzystać nasz potencjał we wszystkim, co robimy.

About Us Cultural Belongings 游戏电竞

  Jedność

Kultura pełnego potencjału

Innowacyjne rozwiązania wymagają różnorodnych perspektyw. W GXO zapewniamy miejsce pracy oparte na wzajemnym szacunku, etyce i współpracy, aby każdy pracownik mógł odczuwać przynależność do firmy. Aby zbudować najlepszy zespół, promujemy różnorodność, równość i jedność w naszej codziennej pracy i zapewniamy każdej osobie wsparcie, którego potrzebuje, aby się rozwijać.

About Us Innovation of Sustanibility 游戏电竞

  Zrównoważony rozwój

Innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju

Ograniczamy wpływ naszej działalności na środowisko – w szczególności w odniesieniu do zmian klimatycznych – jednocześnie współpracując z naszymi klientami, aby mogli postępować tak samo. Od inwestowania w energooszczędne oświetlenie i inteligentną infrastrukturę magazynową po zapewnienie ponownego wykorzystania palet i opakowań projektowanych z odpowiednią wielkością – stosujemy innowacje we wszystkim, co robimy, aby rozwijać procesy przyjazne dla środowiska.

Values-About-us-GXO-Logistics

Informacje i inspiracje

Rozwój naszego potencjału

Wierzymy, że aby zapewnić naszym interesariuszom najwyższą wartość już dziś, musimy zawsze myśleć o przyszłości. Począwszy od rozwoju technologii zapewniającej bezpieczeństwo w naszych centrach logistycznych po inkubatory innowacji, które testują oprogramowanie sterujące realnymi działaniami operacyjnymi, jesteśmy zawsze nie tylko przygotowani do dalszego rozwoju branży logistycznej, ale wręcz go napędzamy.

Media Center GXO

Biuro prasowe

Jesteśmy dumni z naszej firmy i historii naszych partnerów. Nasze biuro prasowe udostępnia zdjęcia i wideo wysokiej jakości z możliwością ich wykorzystania. zasoby obrazów i filmów o wysokiej rozdzielczości do wykorzystania.

Najnowsze informacje

Komunikat prasowy

GXO zapewni oszczędności dla National Highways

London, UK | wrz. 1, 2022

GXO pomogło National Highways zmniejszyć koszty o 28% dzięki optymalizacji magazynowania, zarządzaniu zapasami oraz poprawie dokładności dostaw.

Blog

3 rzeczy, które trzeba wiedzieć o zwrotach

Baris Oran, CFO | sie. 17, 2022

Baris Oran, Dyrektor finansowy, mówi dlaczego obsługa zwrotów ma kluczowe znaczenie dla obniżenia kosztów, poprawy satysfakcji klientów i osiągania celów ESG.

Aktualności

Jak GXO nakręca branżę retail

Freightwaves – Point of Sale Podcast  | sie. 10, 2022

Mark Manduca, dyrektor ds. inwestycji GXO, omawia wyniki finansowe firmy, pierwszą rocznicę działalności i nowe technologie w logistyce [podcast po angielsku].

Aktualności

游戏电竞 pisze nowe rozdziały swojej historii

Freightwaves  | sie. 9, 2022

Freightwaves analizuje osiągnięcia GXO w pierwszym roku działalności jako samodzielnej firmy oraz jej perspektywy rozwoju [artykuł po angielsku].

Aktualności

Jakie będą oczekiwania konsumentów w sezonie świątecznym

The Street  | sie. 3, 2022

Malcom Wilson prognozuje, jak dla z perspektywy konsumentów i sprzedawców może wyglądać nadchodzący pracowity sezon świątecznych zakupów [artykuł po angielsku].

Blog

GXO ma już 1 rok!

Malcolm Wilson, CEO | sie. 2, 2022

Today marks a very important milestone — GXO turns 1. As we rang the Opening Bell to mark this anniversary, it was a moment to reflect on our remarkable progress over the past 12 months and the significant op

Otrzymuj informacje o
nowościach w logistyce


    Ta strona internetowa jest chroniona za pomocą technologii reCAPTCHA, zgodnie z Polityką prywatności GXO* oraz warunkami korzystania z usług Google.

    Back-to-top
    斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞