Nasze wartości

游戏电竞赛事开盘网站

Values GXO LOgistics

W GXO wiemy, że bycie liderem w branży logistyki oznacza dbanie o naszych klientów i o siebie nawzajem. Dlatego wszystko, co robimy, opiera się na naszej wartościach naszej firmy.

Diversity-equity-and-inclusion- GXO-Logistics

Różnorodność, równość i szacunek

W GXO nasze wartości to nie tylko słowa na papierze – kierujemy się nimi każdego dnia. Poza naszymi zobowiązaniami na rzecz różnorodności, równości i jedności wdrożyliśmy szereg inicjatyw, które pomagają nam urzeczywistniać te przekonania.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Dbamy o siebie nawzajem. Wspólnie tworzymy bezpieczne, wspierające miejsce pracy, zapewniające możliwości rozwoju.

Szacunek

Doceniamy i szanujemy różnorodność głosów, talentów, tożsamości, pochodzenia i doświadczeń poszczególnych osób, co stanowi siłę napędową innowacji i sukcesu. Budujemy kulturę przynależności.

Pozytywny wpływ

Dążymy do wywierania pozytywnego wpływu na ludzi i środowisko. Osiągamy to słuchając i prowadząc naszą działalność odpowiedzialnie i etycznie.

Przełomowe rozwiązania

Nieustannie szukamy śmiałych, oryginalnych rozwiązań. Dostarczamy rozwiązania, korzystając z zaawansowanych technologii. Wspieramy rozwój naszych klientów.

Osiągnięcia

Skupiamy się na dostarczaniu najlepszych wyników. Każdego dnia zwiększamy naszą efektywność, zwinność i wydajność. Motywuje nas stały rozwój na rzecz naszych interesariuszy.

Kluczowe statystyki:

4x

lepsze wyniki w zakresie bezpieczeństwa w magazynach w USA w porównaniu do średniej branżowej

Otrzymuj informacje o
nowościach w logistyce


    Ta strona internetowa jest chroniona za pomocą technologii reCAPTCHA, zgodnie z Polityką prywatności GXO* oraz warunkami korzystania z usług Google.

    Back-to-top
    斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞