Kariera

游戏电竞官方

Jesteśmy GXO

W firmie GXO jesteśmy dumni z naszych zasobów ludzkich o wyjątkowych talentach na każdym szczeblu na całym świecie. Skupiamy się na tworzeniu miejsca pracy, które pozwala wszystkim się rozwijać. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników – różnorodność, kultura wzajemnego szacunku i koncentracja na współpracy są podstawą naszych przekonań, dotyczących zasad prowadzenia działalności oraz stanowią kluczowe podstawy realizacji naszych usług. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, rozwój kariery i możliwości podnoszenia kwalifikacji dla wszystkich członków naszego zespołu, aby mogli osiągnąć swój pełen potencjał w dynamicznym środowisku, opartym na nowoczesnych technologiach.

Dołącz do naszej firmy i pomóż nam opracowywać przełomowe rozwiązania dla naszych klientów.

Career-GXO-Logistics

Kariera zawodowa

Rozwiń pełen potencjał w logistyce

Od stanowisk kierowniczych i ekspertów ds. logistyki po innowatorów w zakresie technologii i pracowników magazynowych – zawsze poszukujemy utalentowanych osób, które mogą pomóc nam opracowywać przełomowe rozwiązania. Nasza praca jest ważna, konkurencyjna i satysfakcjonująca. Jeśli jesteś gotowy, aby się zaangażować, dołącz do nas. Chcemy rozwijać Twój potencjał.

Now hiring-Explore-Careers-GXO

Dołącz do środowiska, zapewniającego wsparcie i oferującego konkurencyjne wynagrodzenie oraz rozwój kariery zawodowej

Prowadzimy rekrutację!

Sprawdź nasze oferty pracy na całym świecie.

Możliwości rozwoju

Kierowcy ciężarówek

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kierowcą, czy dopiero chcesz rozpocząć pracę w branży, mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Kariera w działach technologii

Dołącz do firmy, która zmienia kierunek rozwoju logistyki dzięki najnowocześniejszym technologiom.

Kariera w działach korporacyjnych

Interesujesz się sprzedażą, finansami, zasobami ludzkimi, komunikacją lub innymi funkcjami korporacyjnymi? Damy Ci możliwości wykorzystania Twoich mocnych stron.

Stanowiska dla pracowników fizycznych i operatorów wózków widłowych

Osoby zajmujące się przeładunkiem towaru w firmie GXO i operatorzy wózków widłowych świadczą ważne usługi, które umożliwiają nam dotrzymywanie obietnic składanych naszym klientom.

Możliwości dla studentów i absolwentów wyższych uczelni

Szukamy studentów i absolwentów wyższych uczelni, którzy chcą wykonywać pracę o dużym znaczeniu dla wszystkich obszarów gospodarki.

Weterani wojskowi

Praca zespołowa, dyscyplina i silna etyka pracy – Twoje doświadczenie wojskowe przygotowało Cię na odniesienie sukcesu w firmie GXO.

Kultura oparta na wartościach

Różnorodność i integracja

Doceniamy każdego i wiemy, że nasza działalność może być prowadzona w najlepszy sposób jedynie, gdy opieramy się na mocnych stronach i perspektywach rozwoju każdego z nas. Chętnie witamy w naszej firmie każdego – bez względu na płeć lub tożsamość płciową, rasę lub pochodzenie etniczne, pochodzenie narodowe, religię, orientację seksualną, status weterana lub niepełnosprawność – tworząc w ten sposób różnorodność zarówno talentów, jak i perspektyw rozwoju.

Rodzina jest dla nas ważna

Aby każdy mógł codziennie dawać z siebie wszystko, członkowie zespołu mają czuć się otoczeni opieką i wsparciem. W firmie GXO rozumiemy, jak ważne jest wspieranie naszych pracowników, kiedy chcą zostać rodzicami. Nasz program progresywnych świadczeń rodzinnych jest przeznaczony dla kobiet i rodzin. Oprócz świadczeń medycznych zapewniamy wsparcie przed, w trakcie oraz po ciąży lub adopcji.

Rozwój osobisty

Wiemy, że uczenie się i rozwój osobisty odgrywają znaczącą rolę rozwoju kariery zawodowym. Zarówno poprzez szkolenia w miejscu pracy, jak i ciągłą edukację wspieramy członków naszego zespołu w osiąganiu ich celów. Nasz program doskonalenia zawodowego dla pracowników „Rozwijaj się w GXO” koncentruje się na wspieraniu pracowników, którzy dążą do awansu na lepiej płatne stanowiska z większym zakresem odpowiedzialności. Do udziału w programie zapraszamy wszystkich pracowników GXO.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem – zawsze dbamy o siebie nawzajem. Jednym z naszych głównych celów realizacja naszej wizji “zero wypadków w miejscu pracy”. Prowadzimy szkolenia i stosujemy zautomatyzowaną technologię w naszych magazynach, aby stale ulepszać nasz system bezpieczeństwa. Jesteśmy dumni z pełnienia roli wiodącego innowatora w dziedzinie bezpieczeństwa, zatrudniając specjalistów ds. bezpieczeństwa w całej swojej organizacji.

Otrzymuj informacje o
nowościach w logistyce


    Ta strona internetowa jest chroniona za pomocą technologii reCAPTCHA, zgodnie z Polityką prywatności GXO* oraz warunkami korzystania z usług Google.

    Back-to-top
    斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞