Dyrektor ds. Inwestycji

游戏电竞战队排名最新

Biografia

Kariera Manduci jako czołowego analityka obejmuje wysokie stanowiska w wiodących bankach inwestycyjnych, w tym w siedzibie banku Citigroup w Londynie, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego ds. Badań Kapitałowych i prowadził badania dotyczące sektora transportu. Wcześniej spędził osiem lat w Bank of America Merrill Lynch, gdzie kierował zespołami ds. usług biznesowych, sektora rekreacji i transportu.

Zgodnie z informacjami podanymi przez magazyn Institutional Investor przed dołączeniem do firmy GXO, Manduca przez blisko dziesięć lat kierował wieloma czołowymi europejskimi zespołami badawczymi zajmującymi się sektorem transportu. W 2020 r. otrzymał indywidualnie najwięcej głosów we wszystkich sektorach i regionach w ankiecie European Institutional Investor Survey i po raz ósmy z rzędu został uznany za najlepszego europejskiego analityka w dziedzinie badań dotyczących sektora transportu.

Otrzymuj informacje o
nowościach w logistyce


    Ta strona internetowa jest chroniona za pomocą technologii reCAPTCHA, zgodnie z Polityką prywatności GXO* oraz warunkami korzystania z usług Google.

    Back-to-top
    斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞