Komunikat prasowy

游戏电竞买外围

Greenwich, USA  |  sierpień 17, 2021

2021.08.17 Survey Full

游戏电竞 , Inc. (NYSE: GXO), największy na świecie operator logistyki kontraktowej opublikował dziś wyniki swojego najnowszego, globalnego badania dotyczącego trendów w e-commerce oraz w zwrotach. Badanie przedstawia trendy w zwyczajach zakupowych konsumentów i zachowaniach detalistów oraz zależności między rozwojem e-commerce a większą liczbą zwrotów.

Kluczowe wnioski płynące z badania:

  • 72% detalistów inwestuje w procesy zarządzania zwrotami.
  • Ponad jedna czwarta sprzedawców detalicznych zainwestowała ostatnio w dodatkową powierzchnię magazynową.
  • 57% konsumentów twierdzi, że posiadanie zrównoważonego programu zwrotów jest ważnym czynnikiem podejmowania decyzji przy dokonywaniu zakupów online.
  • W ciągu ostatnich 12 miesięcy:
    • 36% detalistów stwierdziło wzrost liczby zwrotów online. 
    • 37% detalistów przyznało, że zwroty zwiększyły ich koszty operacyjne. 
    • 42% konsumentów potwierdziło, że zwróciło przynajmniej jedną sztukę odzieży zakupionej online.

Richard Cawston, Prezes GXO w Europie, powiedział: "Obserwujemy dynamiczny rozwój outsourcingu wśród detalistów. Pragną oni pozbyć sie ryzyka związanego z ich łańcuchami dostaw. Poszukują takiego partnera logistycznego, który dzięki zaawansowanej technologii i skali działania, będzie wspierał rozwój ich biznesów e-commerce. Szczególnie wobec coraz większego zapotrzebowania w obszarze zarządzania zwrotami, dlatego że wymagją one zastosowania specjalistycznej technologii do optymalizacji zapasów."

Returns PR Infographic full scaled

GXO wspiera swych klientów w dostosowaniu się do dynamicznego rozwoju e-commerce zapewniając rozwiązania dotyczące logistyki zwrotów na wielką skalę. Aż 35% towarów kupionych online jest zwracanych. Przewiduje się, że zapotrzebowanie na usługi logistyki zwrotów wzrośnie w znaczacy sposób. Krajowa Federacja Handlu Detalicznego (NRF) prognozuje, że wydatki w tym obszarze wzrosną do 604 mld $ do 2025 roku. Konsekwentna automatyzacja centrów logistycznych GXO zapewnia coraz większą skuteczność, szybkość i bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu własnego oprogramowania oraz eksperckiej wiedzy w zakresie projektowania łańcuchów dostaw GXO może tworzyć dedykowane, zautomatyzowane rozwiązania odpowiadające konkretnym potrzebom i prognozwać przyszłą wielkość zwrotów produktów.

Przedstawione wnioski pochodzą głównie z dwóch badań zleconych przez GXO i przeprowadzonych przez Statista. Dane dotyczące detalistów zostały zebrane od 360 respondentów reprezentujących firmy różnej wielkości w USA, Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii. Dane konsumenckie pochodzą od około 4,000 respondentów z różnych grup demograficznych. Wyniki zostały uzupełnione o wewnętrzne dane GXO oraz informacje kontekstowe ze źródeł zewnętrznych.

Informacje na temat 游戏电竞
游戏电竞 , Inc. (NYSE: GXO) jest największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej. GXO dąży do zapewnienia atrakcyjnego miejsca pracy opartego na różnorodności dla blisko 94 000 pracowników w 869 centrach logistycznych o łącznej powierzchni 20 mln m2. Firma współpracuje z największymi globalnymi markami na świecie, dostarczając dedykowane, zwinne i skalowalne rozwiązania logistyczne wykorzystujące najnowsze technologie. Pomimo wiodącej pozycji na rynku, GXO posiada tylko 5% szybko rosnącego rynku logistycznego w Europie i Ameryce Północnej, wartego 130 mld dolarów. Siedziba GXO znajduje się w Greenwich, Conn, USA. Więcej informacji dostępnych jest na stronie  GXO.com a także na profilach GXO w mediach społecznościowych: Facebook , Twitter , LinkedIn , Instagram oraz YouTube .

Kontakt dla mediów

Back-to-top
斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞