Komunikat prasowy

游戏电竞外围

Greenwich, USA  |  sierpień 01, 2022

游戏电竞 , Inc.  (NYSE: GXO), Malcolm Wilson, Dyrektor Generalny GXO, wraz z członkami zarządu i przedstawicielami GXO,   uruchomi dzwonek otwierający na nowojorskiej giełdzie we wtorek 2 sierpnia 2022 roku, aby uczcić pierwszą rocznicę notowania firmy jako samodzielnej spółki. GXO jest największym na świecie dostawcą usług logistyki kontraktowej i niedawno dołączył do listy Fortune 500.

"Jestem niezmiernie dumny z 120 tys. członków zespołu GXO na całym świecie, którzy sprawili, że nasz pierwszy rok okazał się tak ogromnym sukcesem," powiedział Malcolm Wilson, Dyrektor Generalny GXO." Jako GXO staliśmy się liderem logistyki skupionym na zapewnianiu ciągłego wzrostu i budowaniu wartości dla wszystkich naszych interesariuszy. Będąc liderem w dziedzinie usług i rozwiązań magazynowych, chcemy doskonalić ofertę dla naszych klientów, partnerów biznesowych, stawać się coraz bardziej atrakcyjnym pracodawcą i przyjazną dla środowiska firma”.

W pierwszym roku funkcjonowania jako niezależna spółka, zostaliśmy liderem w zakresie ESG w naszej branży, otrzymując ocenę "AA" od MSCI, co stawia nas na pierwszym miejscu wśród innych firm; opublikowaliśmy nasz pierwszy raport ESG i otrzymaliśmy wyrazy uznania za programy zatrudnienia i integracji dla weteranów i osób niepełnosprawnych. Zostaliśmy również wybrani "Dostawcą Roku w zakresie Wsparcia i Usług" przez lidera branży lotniczej i kosmicznej, firmę Boeing.

GXO ogłosi wyniki finansowe za drugi kwartał po zamknięciu giełdy we wtorek, 2 sierpnia 2022 roku oraz opublikuje je na stronie www.investors.gxo.com

Informacje na temat 游戏电竞

游戏电竞 , Inc. (NYSE: GXO) jest największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej, który korzysta z dynamicznego rozwoju e-commerce, automatyzacji oraz outsourcingu. GXO dąży do zapewnienia opartego na różnorodności, atrakcyjnego miejsca pracy dla 120 000 pracowników w ponad 900 centrach logistycznych o łącznej powierzchni 18,5 mln m2. Firma współpracuje z największymi globalnymi markami na świecie, dostarczając zwinne i skalowalne zaawansowane technologicznie łańcuchy dostaw oraz rozwiązania e-commerce. Siedziba GXO znajduje się w Greenwich, Conn, USA. Więcej informacji dostępnych jest na stronie   GXO.com  , a także na profilach GXO w mediach społecznościowych: LinkedIn , Twitter , Facebook , Instagram oraz YouTube .

Kontakt dla mediów

Back-to-top
斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞