Komunikat prasowy

游戏电竞比赛结果

Greenwich, USA  |  lipiec 19, 2022

GXO ponad trzykrotnie zwiększyło wykorzystanie robotów współpracujących w 2021 r. i planuje wdrożyć jeszcze sto kolejnych w 2022 r. i później.

游戏电竞 , Inc.  (NYSE: GXO), największy operator logistyczny na świecie ogłosił dzisiaj, że zawarł wieloletnią globalną umowę z 6 River Systems, wiodącym dostawcą rozwiązań fulfillment, aby spełnić zapotrzebowanie na mobilne roboty współpracujące (Collaborative Mobile Robots - CMR) w procesach logistycznych prowadzonych w Stanach Zjednoczonych i Europie.      

"Roboty 6 River Systems stanowią ogromne wsparcie w zatrzymywaniu naszych pracowników w firmie oraz podnoszeniu produktywności operacyjnej", powiedział Sandeep Sakharkar, dyrektor ds. technologii w GXO. "Podpisana umowa umacnia nasze długoterminowe partnerstwo z 6RS, zapewniając szybkie wdrożenie popularnych robotów współpracujących, które zwiększają produktywność centrów logistycznych i przewagę konkurencyjną dla naszych klientów".

GXO dynamicznie zwiększa zastosowanie technologii, aby sprostać zapotrzebowaniu na outsourcing usług logistycznych ze strony obecnych i nowych klientów. Innowacyjne wykorzystanie technologii przez GXO poprawia produktywność i pomaga w rekrutacji nowych członków zespołu poprzez stworzenie bardziej bezpiecznego i atrakcyjnego miejsca pracy.

"Rozszerzenie współpracy z GXO dowodzi, że nasze rozwiązania fulfillment dla całego magazynu zapewniają klientom możliwość skalowania ich globalnych operacji", powiedział Rylan Hamilton, współzałożyciel oraz współzarządzający 6 River Systems. "W ciągu niespełna pięciu lat, GXO wykorzystało innowacje 6 River Systems, aby w pełni rozwinąć wybrane z ich najważniejszych usług logistycznych i stworzyć szeroki zakres oferty fulfillment dla swoich klientów. Czekamy z niecierpliwością na możliwość wsparcia GXO w osiąganiu wspaniałych wyników biznesowych w nowej fazie naszego strategicznego partnerstwa."      

Roboty pomagają skrócić czas szkolenia nowych członków zespołu nawet o 80%. Roboty współpracujące wykorzystują zaawansowane czujniki do nawigacji i są w stanie działać w instalacjach wielopoziomowych, kierując pracowników do właściwych zapasów na wielu poziomach, przerabiając więcej towarów i maksymalizując dostępną przestrzeń. Zmniejszają one również odległości do pokonania przez pracowników i przyspieszają operacje takie jak składowanie, kompletowanie i sortowanie produktów.

Roboty w akcji w centrach logistycznych GXO można zobaczyć na filmie .

Informacje na temat 游戏电竞

游戏电竞 , Inc. (NYSE: GXO) jest największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej, który korzysta z dynamicznego rozwoju e-commerce, automatyzacji oraz outsourcingu. GXO dąży do zapewnienia opartego na różnorodności, atrakcyjnego miejsca pracy dla 120 000 pracowników w ponad 900 centrach logistycznych o łącznej powierzchni 18,5 mln m2. Firma współpracuje z największymi globalnymi markami na świecie, dostarczając zwinne i skalowalne zaawansowane technologicznie łańcuchy dostaw oraz rozwiązania e-commerce. Siedziba GXO znajduje się w Greenwich, Conn, USA. Więcej informacji dostępnych jest na stronie   GXO.com  , a także na profilach GXO w mediach społecznościowych: LinkedIn , Twitter , Facebook , Instagram oraz YouTube .

Kontakt dla mediów

Back-to-top
斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞