Komunikat prasowy

游戏电竞排榜

Paris, France  |  lipiec 05, 2022

Pierwsze centrum logistyczne Fluidry uruchomione we Francji zapewni dostępność produktów dla klientów w tym kraju oraz w Belgii.

Fluidra posiadająca swą siedzibę w Hiszpanii zajmie na początek 15 000 m2 w magazynie w okolicach Lyonu.

游戏电竞 , Inc.  (NYSE: GXO), największy na świecie operator logistyki kontraktowej ogłosił dziś, że będzie obsługiwał pierwsze centrum logistyczne Fluidry we Francji. Fluidra, światowy lider w branży basenowej i wellness, wykorzysta magazyn do podniesienia poziomu obsługi i jakości dostaw do swoich klientów we Francji i Belgii.

"Jesteśmy zachwyceni, że możemy zapewnić firmie Fluidra nasze wydajne usługi logistyczne dla ich pierwszego centrum dystrybucyjnego we Francji", powiedział Bernard Wehbe, Dyrektor Zarządzający GXO we Francji. "Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie i wiedzę, aby zoptymalizować działania centrum dystrybucyjnego Fluidry, zmniejszając koszty i zapewniając klientom najwyższą jakości obsługi".

Przed rozpoczęciem współpracy z GXO, Fluidra obsługiwała swoje rynki we Francji i Belgii z centrów logistycznych w Hiszpanii. W 2022 roku Fluidra zmienia swój model dystrybucji dla Francji i Belgii, aby poprawić obsługę obu rynków i współpracuje z GXO w celu wdrożenia lokalnego centrum dystrybucji w rejonie Lyonu.

"Ta umowa łączy nasze doświadczenie w produkcji i dystrybucji sprzętu basenowego dla profesjonalistów z doświadczeniem GXO w zakresie logistyki", powiedział Stéphane Figueroa, dyrektor generalny Fluidra Commercial we Francji oraz Fluidra Belgia. "Dzięki temu partnerstwu możemy teraz rozszerzyć naszą ofertę doskonałych basenów i wellness dla klientów profesjonalnych klientów zapewniając skuteczną dostawę i logistykę".

Informacje na temat firmy Fluidra

Fluidra to międzynarodowa grupa notowana na hiszpańskiej giełdzie, która jest światowym liderem w branży basenowej i wellness. Firma założona w 1969 roku ma długą historię rozwoju innowacyjnych produktów i usług dla globalnego rynku basenów mieszkalnych i publicznych. Fluidra ma jasną misję: odpowiedzialnie tworzyć doskonałe doświadczenia związane z basenami i wellness.

Informacje na temat 游戏电竞

游戏电竞 , Inc. (NYSE: GXO) jest największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej, który korzysta z dynamicznego rozwoju e-commerce, automatyzacji oraz outsourcingu. GXO dąży do zapewnienia opartego na różnorodności, atrakcyjnego miejsca pracy dla 120 000 pracowników w ponad 900 centrach logistycznych o łącznej powierzchni 18,5 mln m2. Firma współpracuje z największymi globalnymi markami na świecie, dostarczając zwinne i skalowalne odpowiedzi na złożone wyzwania logistyczne za pomocą zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw i e-commerce. Siedziba GXO znajduje się w Greenwich, Conn, USA. Więcej informacji dostępnych jest na stronie  GXO.com , a także na profilach GXO w mediach społecznościowych: LinkedIn , Twitter , Facebook , Instagram oraz YouTube .

Kontakt dla mediów

Back-to-top
斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞