Komunikat prasowy

游戏电竞下注

Trezzo sull’Adda, Italy  |  lipiec 04, 2022

游戏电竞 , Inc. (NYSE: GXO), największy na świecie operator logistyki kontraktowej ogłosił dzisiaj mianowanie Alessandro Renzo na stanowisko Dyrektora Zarządzającego GXO na Włochy i Szwajcarię. Zastąpi on na tym stanowisku Ube Gaspariego, który odchodzi na emeryturę po 25 latach pracy w firmie.

"Zaangażowanie Alessandro w ciągłe doskonalenie i wdrażanie nowych technologii znacząco przyczyniło się do wzrostu GXO we Włoszech w ciągu ostatnich piętnastu lat", powiedział Richard Cawston, Prezes GXO na Europę. "Jego doświadczenie i wiedza to kluczowe atuty, które pomogą nam nadal rozwijać pełen potencjał łańcuchów dostaw naszych klientów".

Alessandro Renzo po ukończeniu Politechniki w Mediolanie, gdzie studiował zarządzanie projektami, rozpoczął swoją karierę w GXO w dziale operacji w 2007 roku. Pełnił kilka funkcji, w tym w dziale rozwoju biznesu, dyrektora jednostki biznesowej i wreszcie dyrektora operacyjnego, zanim został mianowany na stanowisko dyrektora zarządzającego.

"Jestem zaszczycony tym awansem i z przyjemnością podejmę się nowych wyzwań wkładając w niecałą moją pasję i energię", powiedział Alessandro Renzo. "W trakcie mojej kariery w GXO miałem okazję uczyć się od wielu wspaniałych liderów, takich jak Ube Gaspari i cieszę się na możliwość wdrażania innowacji, nowych technologii i automatyzacji, które przyspieszą nasz rozwój na tych ważnych rynkach".

GXO we Włoszech i Szwajcarii obejmują ponad 40 centrów logistycznych o łącznej powierzchni około 1,2 mln m2, prowadzących obsługę blisko 100 klientów, głównie z sektora e-commerce, mody i dóbr luksusowych, handlu detalicznego, urody i kosmetyków, farmacji, FMCG i elektroniki. Jest wśród nich najbardziej nowoczesny magazyn wielokliencki o powierzchni 20 tys. m2 dla sektora farmaceutycznego. Obiekt w Settala we Włoszech jest wyposażony w wiodącą w branży technologię, kontrolę temperatury i systemy środowiskowe w celu optymalizacji przechowywania, dystrybucji, co-packingu i zarządzania zwrotami produktów farmaceutycznych.

Informacje na temat 游戏电竞

游戏电竞 , Inc. (NYSE: GXO) jest największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej, który korzysta z dynamicznego rozwoju e-commerce, automatyzacji oraz outsourcingu. GXO dąży do zapewnienia opartego na różnorodności, atrakcyjnego miejsca pracy dla 120 000 pracowników w ponad 900 centrach logistycznych o łącznej powierzchni 18,5 mln m2. Firma współpracuje z największymi globalnymi markami na świecie, dostarczając zwinne i skalowalne odpowiedzi na złożone wyzwania logistyczne za pomocą zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw i e-commerce. Siedziba GXO znajduje się w Greenwich, Conn, USA. Więcej informacji dostępnych jest na stronie  GXO.com , a także na profilach GXO w mediach społecznościowych: LinkedIn , Twitter , Facebook , Instagram oraz YouTube .

Kontakt dla mediów

Back-to-top
斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞