Komunikat prasowy

游戏电竞app观看直播

GREENWICH, Conn. oraz DUSSELDORF, Niemcy  |  czerwiec 29, 2022

Nowy zespół ds. rozwoju biznesu będzie dążył do znacznego zwiększenia udziału w niemieckim rynku logistycznym

skupiając się przede wszystkim na branży modowej oraz e-commerce.

游戏电竞 , Inc.  (NYSE: GXO), największy na świecie operator logistyki kontraktowej ogłosił dzisiaj strategiczną decyzję znacznego zwiększenia swojego udziału w rynku logistyki magazynowej w Niemczech w ciągu najbliższych pięciu lat. Niemiecki rynek logistyki kontraktowej jest szacowany na 20 mld dolarów rocznego obrotu i ma rosnąć w tempie prawie 3,5% do 2023 roku, co stanowi wyjątkową okazję do rozwoju dla GXO.

"Widzimy ogromny potencjał rozwoju w Niemczech, dlatego stworzyliśmy doświadczony zespół, który pomoże nam zrealizować ten cel," powiedział Richard Cawston, Prezes GXO na Europę. "Wobec dynamicznej sytuacji makroekonomicznej i zakłóceń w łańcuchu dostaw, który staje się coraz bardziej złożony, obserwujemy zwiększone zapotrzebowanie na automatyzację dla zapewnienia efektywności, produktywności i szybkiej poprawy wyników finansowych naszych klientów. Jesteśmy wiodącym w branży dostawcą technologii logistycznych oraz niestandardowych rozwiązań wpływających na jakość obsługi, elastyczność oraz skalowalność szczególnie w obszarze logistyki wielokanałowej, co sprawia, że należymy do najczęściej wybieranych operatorów logistycznych."

Szefem niemieckiego oddziału GXO został Heiko Oberländer posiadający ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży logistycznej. Heiko Oberländer pracował wcześniej w DSV, gdzie był odpowiedzialny za globalny rozwój biznesu, szczególnie w branży motoryzacyjnej i elektronicznej. Pełnił również funkcje kierownicze w firmach Panalpina i Rhenus Logistics.  

GXO należy do globalnych liderów logistycznych w sektorze modowym oraz e-commerce Firma zamierza wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w tym obszarze oraz sukcesy osiągane w branży spożywczej, aby pozyskać nowych klientów na rynku niemieckim.

Informacje na temat 游戏电竞

游戏电竞 , Inc. (NYSE: GXO) jest największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej, który korzysta z dynamicznego rozwoju e-commerce, automatyzacji oraz outsourcingu. GXO dąży do zapewnienia opartego na różnorodności, atrakcyjnego miejsca pracy dla 120 000 pracowników w ponad 900 centrach logistycznych o łącznej powierzchni 18,5 mln m2. Firma współpracuje z największymi globalnymi markami na świecie, dostarczając zwinne i skalowalne odpowiedzi na złożone wyzwania logistyczne za pomocą zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw i e-commerce. Siedziba GXO znajduje się w Greenwich, Conn, USA. Więcej informacji dostępnych jest na stronie  GXO.com , a także na profilach GXO w mediach społecznościowych: LinkedIn , Twitter , Facebook , Instagram oraz YouTube .

Stwierdzenia dotyczące przyszłości

This release includes forward-looking statements within the meaning of Section 27A of the Securities Act of 1933, as amended, and Section 21E of the Securities Exchange Act of 1934, as amended. All statements other than statements of historical fact are, or may be deemed to be, forward-looking statements, including statements regarding our future growth prospects in Germany. These forward-looking statements are qualified by cautionary statements regarding unknown risks, uncertainties, and assumptions as can be found in GXO’s filings with the U.S. Securities and Exchange Commission and accessed through the company’s website www.gxo.com .

Kontakt dla mediów

Back-to-top
斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞