Komunikat prasowy

游戏电竞直播赛事app

Greenwich, USA  |  czerwiec 28, 2022

GXO Direct to model dystrybucji oparty na powierzchni współdzielonej, który skraca czas i zmniejsza koszty wysyłki zastosowany na potrzeby wiodącego sprzedawcy online sprzętu do grillowania.

游戏电竞 , Inc.  (NYSE: GXO), największy na świecie operator logistyki kontraktowej, zwiększył operacje firmy BBQGuys o ponad 300% dzięki stałej współpracy nawiązanej w sierpniu 2021 roku. Firma z siedzibą w Baton Rouge w Luizjanie jest liderem sprzedaży e-commerce sprzętu do grillowania oraz innych akcesoriów do spędzania czasu na świeżym powietrzu i zajmuje obecnie ponad 15 000 m2 powierzchni magazynowej w centrach logistycznych GXO Direct zlokalizowanych w San Bernardino w Kalifornii oraz w Mechanicsburg w Pensylwanii, co pomaga jej świadczyć najlepsze w swojej klasie usługi dla większej liczby klientów na całym świecie. Szefowie BBQGuys podkreślają kluczową role logistyki w planach rozwoju ich firmy na załączonym Wideo. .

"Współpracujemy z BBQGuys od prawie roku, dostarczając innowacyjne, elastyczne rozwiązania magazynowe, które wspierają ich szybki rozwój i pozycjonują ich jako najczęściej wybieranego amerykańskiego sprzedawcę online artykułów do grilla," powiedział William Peterson, Prezes Działu Supply Chain Americas w GXO. "Dzięki GXO Direct, naszej sieci dystrybucji opartej na powierzchni współdzielonej, możemy magazynować zapasy BBQGuys bliżej dużych miast na wschodnim i zachodnim wybrzeżu, pomagając firmie dotrzeć do konsumentów w sposób wydajny i ekonomiczny, zachowując elastyczność niezbędną do szybkiego dostosowania się do zmieniającego się popytu."

GXO Direct wspiera strategiczny rozwój firm poprzez zapewnienie powierzchni magazynowej w potrzebnym miejscu wraz z dostępem do wiodącej w branży technologii i wiedzy GXO. Pomaga to zredukować koszty stałe i może wyeliminować potrzebę inwestowania w dedykowany magazyn. Z kolei GXO Direct może obniżyć koszty transportu, skrócić czas przewozu i obniżyć emisję CO 2 poprzez zmniejszenie liczby kilometrów przewozu i zmniejszenie zapotrzebowania na transport lotniczy powodujący emisję dwutlenku węgla. W BBQGuys, przeciętne zamówienie waży ok. 115 kg, dlatego możliwość efektywnego zarządzania tak dużymi zakupami była kluczowa dla sukcesu firmy.

Prezes BBQGuys, Russ Wheeler, powiedział: "GXO było dla nas wspaniałym partnerem, wspierającym nasz rozwój na każdym kroku i w każdym regionie kraju pomagając nam zarówno, kiedy huragan zakłócił naszą działalność w Baton Rouge oraz kiedy otrzymaliśmy rekordowe zamówienia przed Dniem Pamięci. Teraz współpracujemy przy obsłudze zamówień przypadających na szczyt sezonu letniego przed świętem 4 lipca. Czy jest bardziej amerykański sposób świętowania niż spotkania przy grillu w ogrodzie? Cieszymy się na dalszą współpracę z GXO, która pozwoli nam usprawnić nasze działania i zwiększyć zadowolenie klientów."

Informacje na temat 游戏电竞

游戏电竞 , Inc. (NYSE: GXO) jest największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej, który korzysta z dynamicznego rozwoju e-commerce, automatyzacji oraz outsourcingu. GXO dąży do zapewnienia opartego na różnorodności, atrakcyjnego miejsca pracy dla 120 000 pracowników w ponad 900 centrach logistycznych o łącznej powierzchni 18,5 mln m2. Firma współpracuje z największymi globalnymi markami na świecie, dostarczając zwinne i skalowalne odpowiedzi na złożone wyzwania logistyczne za pomocą zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw i e-commerce. Siedziba GXO znajduje się w Greenwich, Conn, USA. Więcej informacji dostępnych jest na stronie  GXO.com , a także na profilach GXO w mediach społecznościowych: LinkedIn , Twitter , Facebook , Instagram oraz YouTube .

Informacje na temat BBQGuys

BBQGuys jest wiodącym sprzedawcą internetowym wysokiej klasy sprzętu do grillowania oraz akcesoriów do spędzania czasu na świeżym powietrzu zarówno dla klientów prywatnych jak i profesjonalistów. To, co zaczęło się jako skromny sklep w 1998 roku, przekształciło się w jedną z najszybciej rozwijających się firm w Ameryce, która obsługuje ponad milion zadowolonych klientów w całym kraju. Z oceną A+ od Better Business Bureau i corocznym uznaniem jako lider w przestrzeni internetowej, BBQGuys umocnił swoją pozycję lidera branży grillowania i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Czy urodziłeś się, aby grillować? Odwiedź nas na stronie  BBQGuys.com .

Kontakt dla mediów

Back-to-top
斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞