Komunikat prasowy

游戏电竞决赛赛程

Greenwich, USA  |  czerwiec 27, 2022

Globalny lider logistyki jako pierwszy w branży, wdraża roboty współpracujące w zastosowaniu wielopoziomowym, zwiększając bezpieczeństwo, produktywność i zaangażowanie pracowników sieci handlowej z listy Fortune 500.

游戏电竞 , Inc.  (NYSE: GXO), największy na świecie operator logistyki kontraktowej ogłosił dzisiaj, że otrzymał nagrodę Top Supply Chain Projects 2022 (Najlepszy Projekt Łańcucha Dostaw 2022) przyznawaną przez magazyn Supply & Demand Chain Executive (SDCE).  

"Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem nagrody od SDCE za to, jak w innowacyjny sposób wdrażamy nowe technologie," powiedział Sandeep Sakharkar, Dyrektor ds. Technologii w GXO. "Projekt z wykorzystaniem robotów współpracujących w magazynie wielopoziomowym jest doskonałym przykładem tego, jak opracowujemy i wdrażamy niestandardowe rozwiązania, które odpowiadaja na złożone problemy naszych klientów, jednocześnie zwiększając wydajnosc i bezpieczeństwo pracowników."

Każdego roku SDCE wyróżnia udane i innowacyjne projekty udoskonalania łańcuchów dostaw, które zwiększają jego wartość na wielu etapach. Rozwiązanie wdrożone przez GXO w Milton Keynes w Wielkiej Brytanii jest pierwszym tego typu w branży i dowodzi zdolności firmy do zaspokajania potrzeb klientów o dużym wolumenie poprzez optymalizację przestrzeni pionowej w magazynach wielopoziomowych.

Wspólny projekt GXO i 6 River System obejmował opracowanie i testowanie nowych funkcji co botów, które automatycznie przemieszczają się z jednej lokalizacji do drugiej przenosząc pobrane przedmioty, skracając czas przejścia pracowników i pomagając im w bardziej efektywnym pobieraniu przedmiotów z magazynu. Aby zobaczyć co boty w akcji, zapraszamy do obejrzenia krótkiego na filmie .

GXO jest liderem na rynku rozwiązań zautomatyzowanych. W 2021 roku GXO wdrożyło ponad 2000 nowych technologii w swoich centrach logistycznych, co stanowi wzrost o prawie 100% w stosunku do roku poprzedniego. Wykorzystanie systemów typu "towar do człowieka" wzrosło o ponad 100% rok do roku, a wykorzystanie cobotów wzrosło o ponad 200%.

Informacje na temat 游戏电竞

游戏电竞 , Inc. (NYSE: GXO) jest największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej, który korzysta z dynamicznego rozwoju e-commerce, automatyzacji oraz outsourcingu. GXO dąży do zapewnienia opartego na różnorodności, atrakcyjnego miejsca pracy dla 120 000 pracowników w ponad 900 centrach logistycznych o łącznej powierzchni 18,5 mln m2. Firma współpracuje z największymi globalnymi markami na świecie, dostarczając zwinne i skalowalne odpowiedzi na złożone wyzwania logistyczne za pomocą zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw i e-commerce. Siedziba GXO znajduje się w Greenwich, Conn, USA. Więcej informacji dostępnych jest na stronie  GXO.com , a także na profilach GXO w mediach społecznościowych: LinkedIn , Twitter , Facebook , Instagram oraz YouTube .

Kontakt dla mediów

Back-to-top
斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞