Komunikat prasowy

游戏电竞押注

London, UK  |  czerwiec 22, 2022

System Körber Operator Eye pomaga wiodącemu dostawcy usług logistyki kontraktowej zmniejszyć liczbę błędów przy kompletacji o 75%.

Körber połączył siły z 游戏电竞 , Inc.  (NYSE: GXO), największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej, w celu opracowania pionierskiego rozwiązania Operator Eye opartego na sztucznej inteligencji, które śledzi wzorce błędów i autonomicznie minimalizuje czas przestojów oraz zaangażowanie pracowników w proces kompletacji.

W 2021 r. GXO zwróciło się do firmy Körber z prośbą o opracowanie rozwiązania, które monitorując za pomocą kamery pracę urządzenia do kompletacji Körber K. Handle Layer Picker, pomogłoby pracownikom w rozwiązaniu problemów związanych z błędami popełnianymi w trakcie procesu pobierania warstwowego towarów w opakowaniach kartonowych oraz plastikowych. Wykorzystując opinie pracowników GXO firma Körber opracowała i przetestowała innowacyjne dodatkowe rozwiązanie systemowe o nazwie Operator Eye. To urządzenie oparte na sztucznej inteligencji wykorzystuje system kamer do ciągłego rejestrowania błędów w czasie rzeczywistym podczas kompletacji i tworzy algorytmy uczące się czynności wykonywanych przez operatora. Następnie wykorzystuje tę wiedzę do wykrywania błędów, dostosowywania operacji i podejmowania decyzji o tym, kiedy zatrzymać system, a kiedy kontynuować pobieranie, podobnie jak w samochodach autonomicznych.

"Realizacja tego projektu była możliwa dzięki współpracy z GXO", powiedział Hans-Henrik Jensen, Dyrektor Generalny Körber Supply Chain DK. "Ciągłe doskonalenie i wprowadzanie innowacji są priorytetem dla tego operatora logistycznego, co umożliwia szybki rozwój i tworzy wartość dla obu stron".

Jedną z kluczowych zalet systemu Operator Eye jest to, że zwiększa on wydajność pracujących maszyn bez konieczności zmiany zachowań operatora. Gdy system Operator Eye nauczy się wystarczająco dużo od operatora, automatycznie resetuje maszynę, poprawiając jej wydajność. Chociaż system Operator Eye został opracowany dla urządzenia do kompletacji warstwowej, można go również zastosować w innych maszynach, gdzie operator, który przeprowadził kontrolę wzrokową, musi ponownie uruchomić maszynę, na przykład układnicach paletowych, gdzie zwisająca folia może powodować częste przestoje.

Gavin Williams, Dyrektor Zarządzający GXO w Wielkiej Brytanii, powiedział: „Z przyjemnością podjęliśmy współpracę z firmą Körber przy opracowywaniu systemu Operator Eye. To kolejny przykład naszego zainteresowania wykorzystaniem nowych technologii, dzięki którym praca w magazynie staje się dla naszych zespołów bardziej bezpieczna, efektywna i wydajna. To rozwiązanie w połączeniu z wdrożonymi już wcześniej technologiami sprawia, że nasi pracownicy mogą skupić się na zwiększaniu wartości dodanej w ramach swoich zadań poprzez takie czynności, jak identyfikowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących jakości i sprzętu, co sprawia, że praca jest dla nich bardziej atrakcyjna.”

GXO wykorzystuje również zastosowany w rozwiązaniu Operator Eye moduł pobierania danych do kontroli i poprawy operacji oraz jakości obsługi dla klientów, na przykład poprzez identyfikację problematycznych rodzajów opakowań i pomaganie dostawcom w ich zmianie dla zapewnienia bardziej sprawnej obsługi.

Informacje na temat 游戏电竞

游戏电竞 , Inc. (NYSE: GXO) jest największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej, który korzysta z dynamicznego rozwoju e-commerce, automatyzacji oraz outsourcingu. GXO dąży do zapewnienia opartego na różnorodności, atrakcyjnego miejsca pracy dla 120 000 pracowników w ponad 900 centrach logistycznych o łącznej powierzchni 18,5 mln m2. Firma współpracuje z największymi globalnymi markami na świecie, dostarczając zwinne i skalowalne odpowiedzi na złożone wyzwania logistyczne za pomocą zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw i e-commerce. Siedziba GXO znajduje się w Greenwich, Conn, USA. Więcej informacji dostępnych jest na stronie  GXO.com , a także na profilach GXO w mediach społecznościowych: LinkedIn , Twitter , Facebook , Instagram oraz YouTube .

Informacje na temat Körber Business Area Supply Chain

Körber Supply Chain jest częścią międzynarodowego koncernu technologicznego Körber, zatrudniającego około 10 000 pracowników i posiadającego ponad 100 oddziałów na całym świecie. Körber Supply Chain oferuje szeroką gamę sprawdzonych rozwiązań dla łańcucha dostaw, dostosowanych do wielkości, strategii biznesowej i potrzeb rozwojowych naszych klientów. Nasi klienci są w stanie opanować złożoność łańcucha dostaw dzięki naszej ofercie obejmującej oprogramowanie, automatykę, rozwiązania głosowe, robotykę i systemy transportu wewnętrznego, a także dzięki specjalistycznej wiedzy z zakresu integracji systemów, która pozwala połączyć to wszystko w jedną całość. Körber pomaga zarządzać łańcuchem dostaw w sposób zapewniający przewagę konkurencyjną.

Jesteśmy globalnym partnerem nie tylko na dziś, ale także w obliczu zmieniających się potrzeb łańcuchów dostaw. Z firmą Körber opanujesz złożoność łańcucha dostaw. Dział Supply Chain jest częścią globalnej grupy technologicznej Körber. Więcej informacji na stronie www.koerber-supplychain.com

Kontakt dla mediów

Back-to-top
斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞