Blog

游戏电竞直播app下载平台

Letitia King James Wiceprezeska ds. różnorodności, integracji i przynależności

Uhonorowanie dziedzictwa dr Martina Luthera Kinga Jr poprzez nasze MARZENIA

W dzisiejszym świecie wydaje się, że każdy i każda firma szukają sposobów na zademonstrowanie i promowanie różnorodności. Bez względu na to, czy mówimy z perspektywy miejsca pracy, czy branży, w której działamy, wszyscy zwracamy uwagę i podnosimy świadomość na temat obszarów, które mają największe znaczenie dla ludzi z różnych warstw społecznej. Kiedy zastanawiam się nad tym, czym jest dla mnie życie i spuścizna dr Martina Luthera Kinga Jr, czuję się zarówno spokojna oraz zmobilizowana .

U spokojna mnie postęp, który widzę, słyszę i o którym czytam w naszym świecie. Jestem również zmobilizowana w refleksję i zapewnienie własnego wkładu w nasz świat, oferując mój wkład w wywieranie pozytywnego wpływu na rzeczywistość dla przyszłych pokoleń.

I chociaż nie dotarliśmy jeszcze do celu, w GXO codziennie skupiamy się na podążaniu w kierunku różnorodności i integracji. Jesteśmy zaangażowani w promowanie kultury przynależności. Jestem dumna, że mogę pracować z kierownictwem, które podziela te wartości. Jestem dumna z tego, że mogę wspierać te osoby słuchając ich i ucząc się od nich, aby realizować to, co jest najważniejsze dla naszych pracowników.

Jestem bardzo dumna, że pracuję w firmie, w której MARZENIA są wciąż w zasięgu ręki.

R óżnorodność.  W zajemność  R ówność.  O dpowiedzialność.  M oralność.  P rostota. 

Kiedy zastanawiam się na wzajemnymi zależnościami, powiązaniami i przywiązaniem do wartości, które dzielimy w GXO, widzę, że MARZENIA powstają w ten sposób:

Różnorodność:   Doceniamy, cenimy i szanujemy różnice.

Wzajemność:   Uważamy, że wzajemne zależności, powiązania oraz wsparcie są kluczowe dla osiągania wyników biznesowych. 

Równość:   Słuchamy wszystkich głosów i pozwalamy, aby miały wpływ na kształtowanie naszego sukcesu i dostarczały nam wiedzy na temat tego, co jest rozważne i sprawiedliwe.

Odpowiedzialność:   Nasze zaangażowanie w kulturę przynależności to nie tylko słowa. Przekłada się ono na nasze działania i postawy zgodnie z naszymi wartościami opartymi na wzajemnym szacunku.

Moralność:   Oczywiście, promowanie różnorodności i integracji wymagają "właściwego postępowania", jednak w naszej podróży dążymy do tego, by żyć tymi wartościami i dzielić się nimi zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. 

Prostota:   Nie robimy nadmiernych analiz. Słuchamy, uczymy się i rozwijamy razem. Zapraszamy do naszego zespołu! 

Back-to-top
斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞