Ludzie i Kultura

游戏电竞直播ios下载

Maryclaire Hammond, Chief HR Officer

Kim jesteśmy i kim chcemy być ?

As we launch GXO, we have the privilege and responsibility to ask ourselves these two questions, so we can set out on this journey together, guided by our shared values. The answer to both questions lies in our culture, but a great workplace culture doesn’t simply appear. It emerges when our entire business takes our values seriously – when every worker, supervisor, manager and leader lives them every day, and we encourage each other to accomplish what we never imagined we could take on.

Nowe wartości dla nowego biznesu

Dla nas w GXO, nasze wartości są wytycznymi, które będziemy przestrzegać razem. W miarę rozwoju naszej nowej firmy, naszym obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa, integracji, wywieranie pozytywnego wpływu, tworzenie przełomowych rozwiązań i wspólne osiąganie wyników.

Jeśli te słowa wydają się znajome, to dlatego, że pielęgnujemy wiele wartości, które od dawna są fundamentalne dla naszej działalności. Dbamy o bezpieczeństwo i troszczymy się o siebie nawzajem. Szanujemy się i jesteśmy otwarci na osoby o różnym pochodzeniu, poglądach i perspektywach. Jesteśmy przedsiębiorczym zespołem, który służy naszym klientom i budzi uznanie akcjonariuszy wizją wpływu i znaczącymi osiągnięciami. Uważamy, że przestrzeganie kwestii środowiskowych, społecznych i zarządczych ma kluczowe znaczenie zarówno dla nas jak i dla losów naszej planety.

Przełomowe rozwiązania, budowanie kultury organizacyjnej

Jeśli miałbym wskazać jedną wartość, która jest mi najbliższa od pierwszych dni funkcjonowania jako GXO, byłaby to nasza determinacja do wprowadzania przełomowych rozwiązań. Jesteśmy największym operatorem logistyki kontraktowej na świecie, a w miarę budowania globalnej organizacji, pracujemy razem we wszystkich krajach bez podziału na regiony, czy języki dzieląc się najlepszymi praktykami. Jeszcze przed finalnym wydzieleniem firmy widziałem już wiele cennych przykładów związanych z budowaniem kultury korporacyjnej firmy i nie mogę się doczekać, kiedy ten zespół rozwinie swój pełen potencjał.

Dlatego tak ważne jest zaangażowanie wszystkich pracowników w budowanie atrakcyjnego miejsca pracy, gdzie każy może być sobą, dzieląc się swymi pomysłami i energią. Dzięki temu będziemy silniejszym i bardziej zintegrowanym zespołem tworzącym przełomowe rozwiązania logistyczne.

Wspólna praca i rowój

Działając samodzielnie mamy bardzo ograniczony wpływ na naszą firmę. Jednak wszyscy odgrywamy ważną rolę w tworzeniu przyjaznego i rozwijającego środowiska pracy. Będziemy nadal się poznawać i uczyć nowych rzeczy podążając drogą naszych wartości. Od początku naszej obecności, to one są podstawą naszych działań.

Back-to-top
斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞