Komunikat prasowy

游戏电竞买外围

Trezzo sull’Adda, Italy  |  czerwiec 01, 2022

W magazynie zastosowano oświetlenie LED, panele słoneczne, automatykę i innowacyjne systemy kontroli temperatury,
aby zmaksymalizować wydajność i zminimalizować wpływ na środowisko.

GXO podzieli się swoim innowacyjnym podejściem do logistyki z firmami farmaceutycznymi
na 61. . Sympozjum AFI w Rimini, we Włoszech, które odbędzie się w czerwcu.

游戏电竞 , Inc.  największy na świecie operator logistyki kontraktowej ogłosił dziś otwarcie nowego, najbardziej nowoczesnego centrum logistycznego przeznaczonego dla branży farmaceutycznej. Obiekt o powierzchni 20 tys. m2 zlokalizowany w Caleppio di Settala w okolicy Mediolanu, będzie wyposażony w wiodącą w branży technologię i systemy ochrony środowiska. Zespół ekspertów GXO ds. przemysłu farmaceutycznego weźmie udział w 61 . Sympozjum AFI organizowanym w dniach 8-10 czerwca w Rimini, we Włoszech, gdzie zaprezentuje innowacyjne aspekty nowej lokalizacji oraz zaawansowane usługi logistyczne, które GXO może zaoferować firmom farmaceutycznym.

"Przemysł medyczny i farmaceutyczny jest kluczowym obszarem rozwoju dla GXO, a nowa lokalizacja jest konkretnym przykładem naszych inwestycji w rozwój w tym obszarze," powiedział Richard Cawston, Prezes GXO na Europę. "Jesteśmy dumni, że mogliśmy stworzyć tak wydajny, zaawansowany technologicznie, a przede wszystkim zrównoważony magazyn wielokliencki, który będzie idealnym miejscem składowania produktów farmaceutycznych w sposób przyjazny dla środowiska."

Obiekt, którego otwarcie zaplanowano na drugi kwartał 2022 r., został tak strategicznie zlokalizowany, aby sprostać potrzebom włoskiego sektora farmaceutycznego. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych umożliwia firmom dotrzymanie rygorystycznych terminów realizacji dostaw do szpitali, klinik, laboratoriów, aptek i hurtowni. Układ magazynu został zoptymalizowany pod kątem wszystkich działań związanych z magazynowaniem, dystrybucją, co-packingiem i zarządzaniem zwrotami, w tym obszar leków na receptę i obszar zgodny z wymaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania kwarantanny Dobrej Praktyki Produkcyjnej (DPP). Zastosowanie najbardziej nowoczesnych, energooszczędnych urządzeń pozwoli GXO na utrzymanie w całym magazynie kontrolowanej temperatury, w różnych zakresach, w zależności od potrzeb poszczególnych produktów i prowadzonej działalności.

W magazynie znajdzie się również zautomatyzowany system do sprawnej i precyzyjnej kompletacji oraz innowacyjne urządzenia do składowania, takie jak wąskoalejkowe konstrukcje regałów paletowych obsługiwane przez wózki VNA prowadzone nawigacją indukcyjną i z półautomatycznym pozycjonowaniem. Zaawansowane systemy ochrony środowiska w magazynie obejmują oświetlenie LED, panele słoneczne i pompy ciepła stosowane również w urządzeniach chłodniczych. Natomiast sam budynek zostanie dokładnie zaizolowany w celu zmniejszenia dyspersji temperatury i obniżenia zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla.

W kwietniu GXO opublikowało swój pierwszy raporcie ESG w którym przedstawiło postępy w realizacji swych celów w tym obszarze, plany dalszego rozwoju oraz kluczową rolę logistyki w podnoszeniu wyników ESG wielu wiodących światowych marek i sektorów. W 2021 roku GXO otrzymało od MSCI ocenę ESG na poziomie "AA", co plasuje firmę na najwyższej pozycji w swojej branży.

Informacje na temat 游戏电竞

游戏电竞 , Inc. (NYSE: GXO) jest największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej, który korzysta z dynamicznego rozwoju e-commerce, automatyzacji oraz outsourcingu. GXO dąży do zapewnienia opartego na różnorodności, atrakcyjnego miejsca pracy dla 120 000 pracowników w ponad 900 centrach logistycznych o łącznej powierzchni 18,5 mln m2. Firma współpracuje z największymi globalnymi markami na świecie, dostarczając zwinne i skalowalne odpowiedzi na złożone wyzwania logistyczne za pomocą zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw i e-commerce. Siedziba GXO znajduje się w Greenwich, Conn, USA. Więcej informacji dostępnych jest na stronie  GXO.com , a także na profilach GXO w mediach społecznościowych: LinkedIn , Twitter , Facebook , Instagram oraz YouTube .

Kontakt dla mediów

Back-to-top
斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞