Komunikat prasowy

游戏电竞下注软件下载

Greenwich, USA  |  wrzesień 14, 2021

Display PROGLOVE Wearable scanner

游戏电竞 , Inc. (NYSE: GXO), największy na świecie operator logistyki kontraktowej wdrożył blisko 400 najbardziej nowoczesnych bezprzewodowych skanerów z wyświetlaczem w centrach logistycznych w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Włoszech i Hiszpanii. Lekkie skanery umieszczone na rękawicach przyspieszają odczyt kodów kreskowych nawet o 4 sek. na skan w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami ręcznymi, a jednocześnie pozostawiają wolne ręce.

GXO używa bezprzewodowych skanerów ProGlove MARK do kompletacji, pakowania, wysyłki i logistyki zaopatrzeniowej korzystając z wyświetlaczy w ramach programów pilotażowych prowadzonych dla głównych klientów z branży e-commerce oraz DIY.

Naręczne czytniki zwiększają precyzję operacji w szybko zmieniającym się środowisku logistycznym i dostarczają bezpośrednio do użytkownika ważne informacje, takie jak: lokalizacja magazynu, identyfikator produktu i ilość pozostałego towaru. GXO w płynny sposób integruje tę technologię z systemami zarządzania i narzędziami cyfrowymi stosowanymi aktualnie w swoich centrach logistycznych. Lekkie naręczne skanery ważą ok 45 g i znacząco poprawiają ergonomię pracy użytkowników poprzez zmniejszenie obciążenia rąk.

Richard Cawston, Prezes GXO na Europę, powiedział: "Konsekwentnie poszukujemy nowych technologii, które zwiększają dokładność, wydajność i bezpieczeństwo naszych operacji. W centrach, które wdrożyły naręczne skanery bezprzewodowe, możemy podnieść wydajność nawet o 10% w zależności od zastosowania, zapewniając jednocześnie lepsze warunki pracy naszym zespołom."

Michel Matlega, Regionalny Dyrektor Sprzedaży na Europę Południową w ProGlove, powiedział: "GXO wyznacza standardy w łączeniu innowacji z najlepszymi praktykami. Wynikiem tego jest najwyższa jakość obsługi i niezawodność. Dlatego też jesteśmy niezwykle dumni, że możemy współpracować z GXO."

Informacje na temat 游戏电竞

游戏电竞 , Inc. (NYSE: GXO) jest największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej. GXO dąży do zapewnienia atrakcyjnego miejsca pracy opartego na różnorodności dla blisko 94 000 pracowników 869 centrach logistycznych o łącznej powierzchni 20 mln m2. Firma współpracuje z największymi globalnymi markami na świecie, dostarczając dedykowane, zwinne i skalowalne rozwiązania logistyczne wykorzystujące najnowsze technologie. Pomimo wiodącej pozycji na rynku, GXO posiada tylko 5% szybko rosnącego rynku logistycznego w Europie i Ameryce Północnej, wartego 430 mld dolarów. Siedziba GXO znajduje się w Greenwich, Conn, USA. Więcej informacji dostępnych jest na stronie  GXO.com a także na profilach GXO w mediach społecznościowych: Facebook , Twitter , LinkedIn , Instagram oraz YouTube .

Informacje na temat ProGlove

ProGlove buduje najmniejsze, najlżejsze i najbardziej wytrzymałe skanery kodów kreskowych na świecie, zapewniając pracownikom dostęp do Internetu Rzeczy. Promuje przez to współpracę na linii człowiek-maszyna i rozwija cyfryzację hal produkcyjnych. Ponad 500 renomowanych organizacji z branży produkcyjnej, wytwórczej, logistycznej i handlowej korzysta z takich inteligentnych rozwiązań dla pracowników.

Firma ProGlove została założona w grudniu 2014 roku po wygraniu konkursu zorganizowanego przez Intel: "Make it Wearable" i jest wspierana przez zorientowanych na wzrost inwestorów Summit Partners, DICP Deutsche Invest Capital Partners i Bayern Capital. Firma zatrudnia 200 osób z ponad 30 krajów posiadając biura w: Chicago, Monachium (Niemcy) i Belgradzie (Serbia). Światowe Forum Ekonomiczne uznało ProGlove za Pioniera Technologicznego w 2020 roku. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.proglove.com.

Kontakt dla mediów

Back-to-top
斗地主直播手机版官网 企鹅电竞查询v6.9 安卓版 刀塔2在线下注 大神电竞手机版网站 英雄联盟竞猜即时下注 安博电竞